Intimní problémy


Sex je velmi důležitou součástí každého zdravého a funkčního vztahu. Problémem může být, když sex přestane fungovat. Většinou jde o problém spojený s nějakou zdravotní indispozicí, která může být trvalá nebo dočasná. Pokud i u sebe pozorujete dlouhotrvající zdravotní potíže, je dobré navštívit lékaře. Preventivní prohlídky mohou včas odhalit případnou nemoc, a vyléčit ji s vysokou úspěšností. Neriskujte zbytečně a choďte k lékaři pravidelně. Jestli jde jen o dočasný problém, může jít například o nedostatek testosteronu, který s přibývajícím věkem ubývá tak jako ženám estrogen.

tablety léky

Dalším problémem, který páry často řeší, je nedostatek intimity. Nejde jen o sex, ale i o jakýkoli tělesný kontakt. Ten se ze vztahu může vytratit se zvyšující se mírou stresu – lidé si zvyknou spolu jen stroze mluvit, neobejmou se, nepolíbí se, nechytí sem a ruku a problém je na světě. Z toho pramení i možnost, že se jeden druhému přestane líbit. Naše těla se mění, a hlavně ženy často bojují s váhou. A protože jsou muži především vizuálně vzrušiví, pokud se mu žena nelíbí, nedosáhne erekce. A ta je pro sex velice důležitá, protože bez ní k sexu nedojde.

vyřezaný banán

Jak z toho ven?
Pokud chcete zachránit svůj skomírající intimní život, je potřeba si ujasnit, co stojí za jeho náhlou změnou. Jestli je to problém s váhou toho druhého, můžete začít společně sportovat a zhubnout spolu, ale pokud pro vás není vaše partnerka či partner přitažlivý i přes hezkou postavu, je to problém, který nejspíš hned tak nezmizí. Jsou ale pánové, kteří i toto dokážou překonat, a to za pomoci podpůrných prostředků. Již desítky let existuje Viagra, která pomáhá dosáhnout erekce během pár minut. Dnes můžete koupit její náhradu, kterou seženete i bez lékařského předpisu a bez vedlejších účinků. Vyzkoušejte Kamagru, která má velmi dobré výsledky.