Jak stáhnout video z Redditu?


Název sítě „Reddit“ pochází jako složení věty „I read it“, v češtině přeloženo jako „Četl jsem to“. V současné době můžete Reddit navštívit na svém internetovém prohlížeči a je k dispozici i jako mobilní aplikace pro operační systémy Android či iOS. Jak tato platforma vlastně funguje? Velmi zjednodušeně by se dala tato sociální síť nazvat obrovským diskusním fórem o všech nejrůznějších tématech. A když říkáme obrovským, tak opravdu obrovským. Reddit má v současné době přes půl miliardy uživatelů a jejich číslo neustále roste.

kopřivy

V souvislosti s Redditem se často setkáte s pojmem subreddit. Co to vlastně je? Jedná se o vytvořenou komunitu na dané téma, kde mají uživatelé možnost přidávat různé texty, příspěvky, obrázky, vide a podobně. Ostatní mohou na jejich příspěvky reagovat, hlasovat o nich a přidávat další vlastní obsah. Tak v podstatě funguje celý Reddit, který je založený na různých subredditech.

Témat tu najdete milióny. Vybere si opravdu každý. Od těch obecnějších na téma „zábava“, „zábavné obrázky“, „zvířata“ a podobně, se můžete dostat i do subredditů, které budou úzce zaměřené na vaše zájmy a oblíbené aktivity. Je to jedinečný způsob, jak se seznámit, i když po internetu, s komunitou, která sdílí stejné záliby jako vy a máte možnost s nimi o nich diskutovat a vyměňovat si novinky z této oblasti.

video

Většina subredditů je cizojazyčná, nicméně najdete tu i celkem velkou komunitu českých uživatelů a českých subreditů.

Jak už jsme zmínili, na jednotlivé subreddity lze také přidávat videa. A některá stojí opravdu za to. Co když narazíte na video, které se vám bude velmi líbit, protože se týká toho, co máte rádi a budete si ho chtít stáhnout? Jak na to? Jednoduše využijte Reddit video downloader, skrze který si můžete zdarma stáhnout videa z Redditu do svého mobilního telefonu či počítače.