Proč si pořídit na zahradu bazén

Pracovní porada u bazénu

Pracovní kolektivy mohou být velice různorodé, co se týče vzájemného porozumění. Někteří lidé se na pracovišti téměř neoslovují, komunikují mezi sebou jen úsečně a stroze a rozhodně by je nenapadlo uspořádat nějaký společenský večírek. Na opačném konci spektra jsou ovšem tací, co by se, jak se říká, přetrhli, aby se udržela dobrá parta, a aby všichni, co spolu sdílí společné chvíle v pracovní dny, byli spokojení, aby je práce bavila, aby byli navzájem motivováni společným cílem a aby si také pomáhali a vycházeli vstříc.

Tento krok je sice velmi odvážný, ale také účinný. Někdy dokáže být kolektiv natolik družný, že tu pak vznikají přátelství na celý život. A můžete k tomu přispět i vy. Například uspořádáním party u vašeho bazénu. Nemusíte jej financovat sami, stačí se domluvit, vybrat peníze a nakoupit za ně občerstvení i výzdobu anebo nějaké atrakce, jako je např. házecí disk (frisbee), „líný“ tenis nebo souprava na badminton.

balónky na hladině bazénu

Koupání v bazénu a pobyt v jeho blízkosti jen v plavkách je něco zcela odlišného od běžného pracovního či civilního oblečení, v němž se v práci potkáváte každý den, jakmile se převléknete do plavek, začne to měnit vaši psychiku, bude ji více uvolňovat a budete si pak navzájem bližší. A nebude vám připadat nevhodné stříkat po sobě stříkacími pistolemi, házet si s míčem, potápět se, skákat do bazénu ve dvojicích anebo se potápět, podplavávat, lovit ze dna různé předměty a provádět podvodní gymnastiku nebo dokonce vzájemné masáže.

žena u bazénu

Vodácká výprava

Možná, že se vám pořádání party u bazénu zalíbí natolik, že zatoužíte s kolegy z práce uspořádat vodácké putování, a tam bude stmelování kolektivu ještě výraznější. Voda totiž dělá divy, ať už ji vyznáváte jako plavci v bazénech na prodej, anebo jako nadšenci, co berou do rukou pádla a usedají do kánoí.