Chytré?

Pánské hodinky jsou jedním z nejoblíbenějších dárků pro muže. Široká nabídka kvalitních pánských hodinek na trhu umožňuje vybrat každému muži ty pravé. Přímo na míru. Chytré hodinky asi nejvíce radosti udělají mladým mužům. Stávají se fenoménem dnešní doby a usnadňují život. Po připojení k mobilnímu telefonu si mohou pánové z chytrých hodinek pohodlně zavolat, přečíst SMS či zprávu ze sociální sítě. Některé mají slot na SIM kartu, takže dokáží telefon plně nahradit. Připojení GPS a handsfree telefonování dokonce zvyšuje bezpečnost při řízení auta. Vestavěná kamera v chytrých hodinkách zajišťuje rychlé zachycení důležitých okamžiků.
aplikace na chytrých hodinkách

Sportovní?

Při výběru sportovních pánských hodinek hraje důležitou roli nejen jejich vzhled, ale i materiály, z nichž jsou vyrobeny. Při sportovních aktivitách dochází k nárazům, otřesům, oděrům. A rovněž k zvýšenému působení nečistot a vlhkosti. Jejich pouzdro by mělo být odolné a pokud možno lehké. Opatřené safírovým sklíčkem, které se nepoškrábe. Rovněž by měly být vodotěsné. Jejich řemínek by měl být ze silikonu, nebo kaučuku. Tyto materiály mají dlouhou životnost, jsou omývatelné a pružné. Majiteli tyto hodinky dokáží s maximální přesností měřit stopovací čas, tep, puls, mezičasy a mnohdy mají i funkci krokoměru.
hodinky při sportu

Nebo luxusní?

Luxusní pánské hodinky jsou synonymem mužnosti a jsou nejoblíbenějším mužským módním doplňkem. Tyto hodinky bývají na svých číselnících zdobeny logem světově proslulých značek. Mezi které patří, pro svoji preciznost a kvalitu, i švýcarská firma Edox. Více informací o těchto mimořádně kvalitních hodinkách je inzerováno https://giti.cz/kvalitni-doplnek-jehož-spolehlivost-vas-nezklame. Luxusní pánské hodinky, které tato firma vyrábí, patří už po leta mezi klenoty tohoto odvětví. Prestižní hodinky mají svůj účel především ve vyjádření osobnosti svého majitele. A kdo si dá tu práci, zvolí značku hodinek, která mu sedí jak fyzicky, tak pocitově.