Erotika pro seniory, zlato, peníze a teen holky na sex


Ať už si o seniorech myslíte, co chcete, já patřím do kategorie mladých seniorů, kteří o sebe hodně dbají, jsou zdraví, mají bílý chrup s bílými plombami a čistým dechem, mají rádi smích, mládí, erotiku, a hlavně umí vydělat velké peníze. A třeba já umím pustit žilou, když je mi nějaká mladá holka sympatická, tak ji rád dám, oč si žádá. Ne, opravdu nejsem typický český důchodce, co je stále zapšklý, zamračený, nemocný a vystresovaný z každodenních zpráv, které se na něj valí každý den z televize, internetu, mobilu či rádia. Dokonce nechodím po slevách a nečekám na průměrný ušmudlaný důchod, který je pro spoustu českých důchodců jen tak na přežití. Já jsem vitální a aktivní důchodce, který má rád, když se může kouknout na svém notebooku na online TEEN SEX CAM HOLKY, které se předvádí na webkamerách a pěkně si s nimi živě zašpásovat. Každý pátek večer si zavolám nějaké nové erotické společnici a strávím u ní celý večer, až do sobotního rána, kdy se spolu rozloučíme, a po skvělém sexu se vrátím do svého nemalého střešního apartmánu, kouknu na peněžní statistiky, akcie, bitcoinové a kryptoměnové trhy, zkontroluji, jak to pěkně narůstá a hned na to plánuji, kam vyrazím na dovolenou s nějakou mladou sexuchtivou cácorkou, která má chuť vyrazit do ciziny a nechá si za to dobře zaplatit. Prostě jsem jiný a měnit se na poslední roky co budu naživu, rozhodně nebudu.

Ahoj, nebo jestli chcete „dobrý den všem čtenářům“. Jmenuji se Alexandr též Alexander, svůj krásný svátek slavím dvacátého sedmého února. No a samozřejmě mi lidé z blízkého okolí říkají Sašo, Alexi, Alecho, Lexo, Lexouši a u moře na dovolené mě holky oslovují: „Ali, Alexíku, Lexíku či Sašenko“. Když už jsem u toho představování, myslím si, že vypadám podobně jako americký herec a filmový režisér George Clooney. Mám mírně prošedivělé vlasy, metr osmdesát pět centimetrů, osmdesát sedm kilo a jsem hodně velký pohodář. Ale nebylo to takto odjakživa. Ale k tomu se v příběhu ještě dostaneme. Mám několik apartmánových bytů v Praze, ty mám jen na pelešení s mladými holkami. Ale nejraději žiji v bytě za Prahou, je to půl hodiny jízdy autem z centra Prahy. Když jsou zácpy, tak je to samozřejmě delší doba. Mám tři odrostlé potomky. Dceru Jarku, které je třicet osm let, Norbertovi tomu je čtyřicet let a pak mám ještě mladšího synka Jakuba, tomu je dvacet let přesně. No měl jsem ho později s mojí druhou partnerkou, ale to vůbec nevadí, že jsem ho měl, až v čtyřiceti pěti letech. Byl to takový nečekaný úlet a moc krásný dárek. S mojí první i druhou partnerkou jsme všichni zadobře. Dokonce spolu trávíme i Vánoce.

nahota

Moje bývalá žena a bývalá přítelkyně jsou v tomto ohledu super. A aby ne, ode mě mají všechno. Obě mají svůj krásný byt, manželka navíc dům s bazénem. Obě nové zánovní luxusní auto, a dokonce jsem je naučil, jak vydělat peníze na světových burzách. Mají ode mě v trezoru různé zlaté mince, slitky, cihličky, investiční zlato, zlaté náušnice, náhrdelníky, řetízky. Ony moc dobře vědí, co znamená „cena zlata“. No a mým dětem jsem v roce dva tisíce dvanáct koupil Bitcoiny za docela dobrou cenu. Ti už obchodují jen s nimi. Vlastně je jen drží v trezoru a když potřebují, tak si část Bitcoinu jedním klikem myší prodají a druhý den mají na českém bankovním účtu celou částku v českých korunách, nebo eurech. Samozřejmě mám v trezoru vytisknuté i různá hesla od mých emailů, a přístupová hesla ke všem platformám, kde obchoduji. To se prostě musí. Si představte, že máte dvě stě Bitcoinů a když by moji potomci neměli hesla od těch všech platforem a Bitcoin účtů, už by se k nim nikdy v životě nedostali a přišli by o stamiliony. Tak, a to bylo asi všechno o mém nemalém majetku. Teď se vrátím o třicet let zpět, jak to všechno začalo.

Tenkrát mi bylo cirka třicet dva let, dělal jsem na poště, byl jsem hned pod ředitelkou a téměř jsem vedl celou pobočku, protože moje nadřízená tomu rozuměla, jako koza petrželi. Plat za komunistů na této pozici byl směšný, takže se nikdo ani nesnažil, a když jsem někomu něco z podřízených řekl, aby trochu více mákl, tak mi to jen odkýval, a to bylo asi všechno. Doma jsem měl v té době malého syna, který měl pár let před školou, a ještě menší dcerku, která se chystala do školky. Ale hlavně jsem měl krásnou manželku, která sice na vaření a na práci moc nebyla, za to byla neskutečná sexbomba, kterou by ošukal každý chlap, který ji viděl na ulici. Pracovala v hodinářství a zlatnictví, jen na čtyři hodiny denně. Ony jí ty prodeje hodinek v práci opravdu nějak nezajímaly, zato zlaté prsteny, řetízky a všechno co se třpytilo, to bylo její a byla v sedmém nebi. Jedno jsme měli společné, byla to touha po penězích. A abych nezapomněl, tak naše společná touha byla i: „sex s jinými ženami a mladými kozatými holkami“. Manželka byla odjakživa bisexuální kurvička a nejvíc jí přitahovaly studentky a hodně mladý usměvavý frndy, které si chodily kupovat zlaté šperky k ní do obchodu.

Hned po revoluci jsme si otevřeli své zlatnictví, já se vyprdnul na práci na poště a začali jsme vykupovat i zlato, zlaté mince a cokoli, co bylo ze zlata. O stříbro jsme zájem neměli. Hned první roky se nám neskutečně dařilo. Musím Vám to říct, oni lidi kradli jako straky a k nám chodili ti největší lumpové z okolí a za pár korun nám nosili nakradené zlato a my měli kamaráda, který to roztavil a prodával dál boháčům, kteří si pěchovali své trezory zlatými cihlami. Já i manželka jsme toho moc nechtěli mít v trezoru, kdyby na nás někdo přišel, třeba z nějaké kontroly. Místo držení zlata v sejfu, jsem začal investovat do akcií a kupoval různé dluhopisy, nějaké nemovitosti a můj každodenní chleba se přesunul do jiné peněžní sféry.

krásná žena

S mojí ženou jsme si začaly užívat víkendového sexu s mladými holkami. Moje Barbara byla vysoká modrooká blondýnka, prdelatá s velkými stehny a její obří prsa měly velikost devět. Přírodní kozy, žádné umělé plastové silikony. Když si na sebe oblékla spodní prádlo, tak v tom vypadala jako řecká bohyně sexu a plodnosti. Naše páteční večery jsme trávili v druhém domě za Prahou, který jsme koupili jen pro záliby a sexuální orgie, abychom mohli, kde vybít naše sexuální chtíče. Děcka nám vždy hlídali starší paní na hlídání. Za dvě stovky nám důchodkyně utrhly ruce. Takhle to trvalo tak do roku dva tisíce dva. Děti vyrostly, samozřejmě s námi už nebydleli, každý měl svůj velký byt a ten dům v kterém jsme dělali patnáct let bisexuální orgie, jsme raději prodali, protože ten byl prošukanej skrz na skrz, a nebylo by pěkné, kdybychom ten dům darovali některému z našich potomků, a pak k němu jezdili na návštěvy. Stále by nám to připomínalo, jak jsme tam každý víkend šukali se studentkami. Raději jsme jim oběma koupili nový byt s výhledem na Prahu, aby se nemuseli starat o zahradu. Ani jeden na to sekání trávy nebyl a starat se o barák už vůbec ne.

V dalším roce dva tisíce tři jsme prodali naše prosperující zlatnictví, už jsme měli za ty roky neskutečně vyděláno a já i manželka jsme se zaměřili jen na nákup a prodej akcií. A jelikož jsme měli i spoustu volného času a oba dva jsme byli závislí na sexu s teenagerkama, a tahle erotická radost v nás přetrvala i když nám bylo něco po čtyřicítce, začali jsme si do domu vodit čím dál více sexuchtivých studentek. Brali jsme každou, která nám přišla pod ruku. Byly večery, že jsme byli tak moc posedlí po touze a dosáhnutí orgasmu s mladými holkami, že se to jednoho pátečního večera celé zvrtlo. Pamatuji si ten pozdní večer, jako by to bylo včera. Ani nevím, kde tu mladou studentku Barbara splašila, jestli ji sehnala na seznamce, na inzerát, nebo na ní čekala někde u střední školy. Ten večer jsem ležel v černé sedačce, přikrytý bílou dekou, koukal jsem zrovna na televizi, drbal se pravačkou na chlupatých naplněných koulích a najednou se pomalu otevřely dveře do obývacího pokoje a v nich stála moje žena v bílém saténovém korzetu a bílých kalhotkách, kozy a obří prsní dvorce jí z korzetu lezly jako vozy a vedle ní stála hubeňoučká padesátikilová holka s ještě většími cecky, než měla moje žena Barbora. Dobrý jedenáctky balóny, no, spíš měla gigantické dýně, něco jako má pornoherečka Busty Buffy.

nahá žena

Koukal jsem na tu usměvavou dívku s otevřenou pusou. Ona mě jen tiše pozdravila: „Dobrý den, pane Svobodo“. „Ehm, hezký den krásná slečno“. Odpověděl jsem jí. Když jsem si ji několikrát celou prohlédl od hlavy po paty, moje oči se zastavily na jejích ohromných prsou, která schovávala v růžové saténové košilce, která jí končila těsně nad koleny. Manželka se jako vždy usmála a řekla „To je Lea a bude nám dnes večer dělat společnost“. V mých trenkách mi ve vteřině zabouřilo a péro mi vyskočilo jako studentovi z vysoké školy, který ucítil mladou škvírku na dívčích záchodech. Lea se několikrát prošla kolem konferenčního stolku, otočila se, zavrtěla zadkem a já se jí poprvé mohl dotknout. Její mladá sametová pokožka a vůně jejího těla mě odrovnala. Lea vypadala fakt úžasně, moje manželka oproti ní vypadala na trojku. Teď, když píši tento článek, bych Leu přirovnal například k Lyla King, Laney Mesa, Amber Roach, Vicky Rog něco takového prsatého, mladého a krásného.

Ten večer byl úplně jiný než všechny ty předešlé roky a měsíce, v kterých jsme s manželkou střídavě obšťastňovali naše pozvané studentky. Lea vypadala prostě úžasně. Ten celý večer jsem si všímal jen jí. Moji krásnou milf Barbaru jsem odsunul na druhou kolej. Lea se vzápětí svlékla z průsvitného růžového erotického prádla, já se jí přisál k levému prsu, manželka k druhému ňadru a začali jsme si s ní hrát a dělat jí dobře, jako kdyby to byla nějaká mrduchtivá panenka koupená z erotického obchodu, zabalená jako dárek ve velké krabici. Po chvilce jsem se přesunul Lee mezi nohy. Ta okatá mrška neměla ani kalhotky, takže jsem neměl žádnou práci se sundáváním a vůbec se nezdržoval. Můj jazyk se vzápětí zabořil do mírně ochmýřené a oholené lasturky a pak už nastalo mé mohutné lízací proslulé jazykové tornádo. Ani nevím, jak dlouho jsem ji lízal. Ale teklo jí z kundy jako z nejvyššího vodopádu v Amazonii.

Lea ležela na zádech, opřená hlavou o roh sedací soupravy, roztažené nohy do praku a moje manželka mi chytla pulzujícího čuráka, kterého zavedla přímo do její čerstvě umyté, voňavé dívčí svatyně. V koulích, a hlavně v mozku se mi na pár vteřin totálně zatmělo, ležel jsem na Lee, cumlal jsem její oválné mega kozy, ty se krásně pohupovaly, vlnily dopředu a dozadu. Ona se mi dívala přímo do očí, já do jejich a drsně jsem ji šukal na všechny možné způsoby. Lea u toho řvala jako nějaká mladá pornoherecká kurvička, která hraje v porno úchylném videu se starcem, který jí klátí mladou lasturu. Určitě jste takové sprosté video jistě někdy viděli.

rty

Pokaždé jsme byly s manželkou domluveni, že v trojce budeme provozovat jen nechráněný sex bez kondomu, a když budu mít před vyvrcholením, dám si velký pozor a hodím semeno jedné nebo druhé na prsa, anebo mi ho holky společně, či střídavě vykouří a nastříkám jim tryskající mrdku do pusy a pěkně si zamlsají smetánku. Jenže na tohle všechno jsem nějak opomněl a místo abych vytáhl péro před výronem z Leiny šťavnaté čvachtající kundičky. Tak jsem do ní začal stříkat všechnu tu nahromaděnou mrdku, která se mi vytvořila v horkých varlatech. V tom okamžiku, kdy jsem do Lei začal stříkat, jsem najednou uslyšel: „Alexandře, co to děláš!! Vytáhni ho, vytáhni hóóó, proboha, co to děláš!!! Jenže můj žalud se stále a stále ohrnoval a zajížděl do Leiny mokré studentské dírky. Najednou jsem ucítil ránu z boku, spadl jsem na bok na deku a Barbora na mě začala řvát: „Co jsi to udělal, podívej se, co jsi udělal!! Ty jsi napustil Leu.“ Koukl jsem na Barboru a stále nechápal, co se stalo. Z péra mi stříkaly poslední kapičky štěstí. Otočil jsem hlavu na Leu a ta se jen blaženě usmívala a dodala: „Paní Barbaro to nevadí, že mě Váš muž vystříkal“. „Jenže mě to vadí, že Vás můj manžel napustil“. Odpověděla jí nasraně moje přihlížející Barbara.

Asi po deseti minutách jsem pochopil, že Lea nebere prášky proti dětem a já jí nemravně chtě nechtě otěhotněl. Seděli jsme tam všichni tři naproti sobě na gauči a najednou nastalo hrobové ticho. Zpocená Lea se zvedla a že se jde osprchovat, protože jí to vytéká z broskvičky a Barbara se mě hned zeptala, co s tím jako budeme dělat! Já jen pokrčil rameny a řekl jí nech to být, nelze to vrátit zpět. Ten večer už nic nebylo, moje nedodělaná Barbara šla brzo do postele. Lea odešla okolo půlnoci a druhý den jsem to měl na talíři. Další týdny jsme měli tichou domácnost. Jednoho dne moje Barbara zavolala Lee na telefon a ta přišla k nám do domu. Opravdu se potvrdilo, že je se mnou těhotná. Celý večer jsme přemýšleli nad celou touto složitou situací, která se odehrála. V očích své Barbary jsem viděl, že je jí to fakt nepříjemné, že Lea se mnou bude čekat dítě.

Já ani nevím, co mě to napadlo, ale najednou ze mě vyšlo: „ Barbaro, vidím, že by jsi za nic nepřenesla, že budu mít dítě s Leou. Rozvedeme se a já půjdu z našeho domu. Tobě nechám celý dům, peníze a přestěhuji se jinam a budu sám. A tobě Leo dám také peníze, abys vychovala našeho společného potomka a ani jedna mě už v životě nebudete kontaktovat, protože jsem Vás obě dvě neskutečně zklamal a nedokázal bych žít ani s jednou.“ Chvilku na mě koukaly s otevřenou pusou, a pak to rozsekla Barbara, která řekla: „Ano, to bude tak správné“. Lea sklopila zrak a tiše řekla: „Dobře já s tím také nemám problém a nebudu ani jednomu z Vás dělat problémy, už o mně nemusíte nikdy slyšet“.

Další týdny a měsíce byly jen o rozvodu a stěhování. Tak jak jsme se všichni domluvili, tak se stalo. Následoval rychlý rozvod, bez hádek a šarvátek. Já se přestěhoval do apartmánového bytu. A za dalších několik měsíců se narodil můj druhý syn Jakub. Samozřejmě jsem chtěl vidět svého narozeného syna a Lea s tím neměla žádný problém. A protože i moje Barbara chtěla vědět, jak se daří malému, i ona zašla za Leou do porodnice, a tak nějak se stalo to, že od té doby se holky pravidelně navštěvovaly a začaly jezdit s kočárkem po obchodech a utrácely společné rychlé prachy, kterých měly ode mě dostatek.

vášeň

Co se týče Norberta a Jarky, mých dětech z prvního manželství, ti neměli žádný problém s mým narozeným synem a brali ho hned od začátku za vlastního a Leu si také moc oblíbili. Jak mně tajně kdysi řekl můj prvorozený syn Norbert: „Taťko, ani se ti nedivím s takovou pohlednou holkou, bych si taky rád ulítl.“ A začal se tomu smát na plný kotel. Lea byla fakt úžasná, krásná a ty kojící dudy jaký měla „uf“.. Roky plynuly a najednou jsme se začali scházet každý rok u Barbary v domě u vánočního stromku. Barbara už žádné mladé holky k sobě do sexy trojky do domu nezvala a Lea žila jen pro Jakoubka. No, trochu neříkám pravdu, mature Barbara a young Lea se staly lesbickými milenkami. A já se začal zajímat o Bitcoiny.

To bylo okolo roku dva tisíce dvanáct, možná déle, já už si to opravdu nepamatuji. Jednoho dne mi na email přišla nabídka, že jsou nějaké nové krypto peníze a jmenovaly se Bitcoin a ať si jich pět set koupím a nestarám se o ně aspoň osm až deset let, ať je nechám ležet. A pak teprve uvidím, jaký budu mít výnos.

Další roky plynuly, já se staral o své akcie, o své děti, ty rostly jako z vody, Jarka i Norbert už měli své děti a já úplně zapomněl, že uteklo deset let a cena Bitcoinu se vyšplhala na tisíci násobek toho, co jsem do toho vložil.

Těch osm let jsem si domů vodil každý pátek mladé holky a když jsem si chtěl odpočinout od sexu, chodil jsem na LIVE PORN TEENS WEBCAMS. Kde jsem pravidelně masturboval a zaháněl mé chtíče u krásných dívčích vyholených buchtiček. Také jsem začal sledovat i všechny možné krásné škvírky, kundičky a modelky z YouTube, FaceBooku a Instagramu, například tyhle jsou fakt pěkné: „Amber Sparkl, omgitsnorarose Nora Rose Fit Boston Momma, noraroseisback, Lauren Dungey, IFBB Pro Female Bodybuilder Barbara Carita, Tatum Blinn Plus Size Model, Andrea drearoseeee Drea Rose, Diamondportraitz, Mara Traversi, realerikalove Erika Love, splashladylola, momoffduty135, fajascolombianas, Kelclight – kelsey byron breisinger, Carys Whittaker, Misses Cecil, harley webster, onlyveru, bunny_toks Babetoks, Jazmyne Day, imladymia, Ashley Caroliinas xc, Sidney Martyn, Davinia Fructuoso Daviniafructuoso, Mila Kuznetsova, Gypssaii Ana M, fitnessschrome, cutejuliavictoria Julia Victoria, frankietavares, tthaisbaptista Thais Baptista, bethyred Bethy Red, aura_officiel Alexandra Preher, sandrinaspratas Sandrina Sousa Pratas, claudiaolivo Claudia Olivo, lilyhurtado Lily Hurtado, Cozy Cabin Mom, beautydelmundo Beauty Del Mundo, stylekarolina Karolína, onlyfitpro, veronikarosexoxo, thereseocallaghan Therese O\’Callaghan, soykristenhill soy Kristen hill, confidenceinmybody, sophieeturner Sophie Turner“.

žena u postele

Další roky utekly jako voda, ze mě se stal důchodový multimilionář, polovinu peněz a Bitcoinů jsem již rozdal v rodině a poslední roky létám každý měsíc na Maledivy, Seychely, Tahiti, Fiji, Sardinii, Bahamy, Mauricius, Maui, Bermudy. Do Francouzské Polynésie, Brazílie, Japonska, Belize, Svaté Lucie, Puerto Rica. Na Barbados, Bora Bora, Turks & Caicos. Už ani nevím, kde všude jsem již byl na dovče. Pokaždé, když někam letím, si na společnou dovolenou najdu mladou neokoukanou kozatou buchtu s útlým pasem a dlouhými nohy, samozřejmě jí zaplatím, co chce. Prachů mám tolik, že je nikdy za svůj život nemohu utratit a stále mi nové peníze přibývají po milionech. Bitcoiny jdou stále nahoru. Se divím těm multidolarovým miliardářům, který mamoní majetek, že si také neužívají a stále syslí. Já utrácím prachů dost. Ekonomika funguje jen za předpokladu, že se peníze otáčí. A ne, že je držíte na účtu a jen se na ně díváte.

No nic, jdu objednat leteckou dovolenou. Moje nová mladá společnice by se chtěla ráda podívat do horkého Kuvajtu, následně do Dubaje a pak se přesunout do slunného Ománu. To přání jím rád splním, sice nevím, co na těch arabských zemích vidí, ale mě to tam zas tak cool nepřipadá. Na mně je tam děsně moc horko. Jsou lepší destinace, kde se dá odpočívat a je příjemnější klima.

Mějte se fajnově a užívejte si života. S pozdravem bohatý důchodce Alex.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili nejlepší FREE ON-LINE XXX CHAT webstránky pro dospělé?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

5/5 - (7 votes)