Jak na problémy v intimní oblasti u mužů

Během života každého muže mohou nastat situace, kdy dojde k problémům v sexuální oblasti. Každý muž se tak například s problémy s erekcí může potkat klidně od začátku sexuálního života a s přibývajícím věkem, také mohou přibývat problémy. Je to proto, že fyzické tělo a zdraví mají velký vliv na správnou funkci pohlavních orgánů.

Takže pokud se vyskytnou zdravotní problémy v podobě cukrovky, vysokého krevního tlaku, nadváhy a problémy se srdcem a cévami, tak se to většinou projeví i v sexuální oblasti. Může tak docházet k poruchám erekce. Kdy je slabá erekce, nedostatečná, krátká či žádná. Vliv také mohou mít i různé léky, úrazy a operace v oblasti malé pánve.

Velkou roli také hraje psychika. Při velkém stresu, strachu a úzkosti také dochází k těmto problémům. I neshody v partnerství se následně promítnou do problémů v intimní oblasti. Také únava, stres v práci, nespokojenost a frustrace. To vše hraje roli. A samozřejmě pokud nejsou uspokojeny i další základní potřeby, tak se to také projeví v sexuální oblasti.

intimní parnerský soulad

Ale co tedy s tím, když k těmto problémům dochází a u mužů se objeví slabá erekce Eresin.cz a další její poruchy? Pak je třeba přijít na příčinu. Někdy jde jen o souhru okolností, někdy je příčina závažnější. A někdy je třeba změnit životní styl. Více odpočívat, mít zdravou životosprávu, https://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/chcete-zmenit-zivotospravu-neinspirujte-se-sportovci_259484.html řešit problémy v partnerství, dělat si radost a mít čas i na sebe. Spokojený muž je výkonnější.

poruchy erekce

Někdy je možné také doplnit vitamíny a snažit se podpořit erekci i přírodními produkty. Jde většinou o ty, které pomáhají prokrvit tělo. Lze tak využít ženšen, ginko bilobu, macu peruánskou, ženšen i kotvičník či vrbu.

Samozřejmě lze využít i známé léky na podporu erekce, ale jako každý lék, tak i tyto mohou mít vedlejší účinky, nejsou vhodné pro všechny a je třeba brát v potaz i nežádoucí účinky, které mohou být nepříjemné. Proto je dobré se komplexně na problém zaměřit, najít příčinu a zkusit nejdříve i přírodní cestu.