K čemu nás muži potřebují

Jistě jsou různé věci, které mohou zvládat chlapi samostatně. Jsou ale aktivity, které raději přenechávají na ženě.
Už od pradávna to bylo tak, že se muž staral o lov a žena byla v domácnosti a u plotny. V dnešní době, kdy není nic nemožné, to už tak úplně neplatí. Spousta mužů se uplatňuje v zaměstnání, které se dříve považovali za čistě ženské. Věci se obrací a některé ženy zastávají mužské práce a naopak. Snaží se být silnými, starají se samostatně o své rodiny, přináší do rodiny větší plat nebo jsou samotné pouze s dětmi a muže k životu nepotřebují.
šeptání do ucha
Aby vznikla rodina je k tomu zapotřebí muž i žena. Samozřejmě dost často můžeme narazit na domácnosti, kde jsou za vznik rodiny zodpovědní 2 chlapci nebo 2 dívky. Není to nic neobvyklého.
Kluci holky potřebují k tomu, aby mohli založit rodinu. Ona jim dopřeje možnost mít děti, které budou nadále společně vychovávat a budova společnou domácnost.
Další možností, proč dívky potřebují může být to, že se potřebují cítit tak, že se o ně někdo stará. Jelikož odejdou od matky, která se o ně celý život starala, tak poté potřebují někoho, kdo jim bude dopřávat jistou péči.
Slečna by se o sebe měla starat, aby vypadala hezky a přitažlivě, muž musí mít neustále pocit, že jí musí lovit, jinak brzo začne být nuda. Potřebují tedy nějaké vzrušení a mít pocit, že něco loví.
Také potřebují někoho, kým se budou chlubit. Žádný chlapec si nenajde dívku, která by se mu nelíbila a byla by neatraktivní. Když půjdou mezi kamarády, tak musí mít něco, čím se mohou pochlubit. Oni se totiž rádi chlubí.
pět studentů
Jestliže budou chtít budovat kariéru a najdou si dívku, která bude ochotná se starat více samotně o rodinu, tak budou potřebovat slečnu, která má vlastnosti rodinného typu. Postará se o děti, uvaří jim a postará se o domácnost. On si mezitím bude moc budovat kariéru. Neměl by však zapomínat i na svou rodinu s manželkou a nezanedbávat ji.