Móda na pláž pro rok 2019

Protože plavky už delší dobu nejsou jenom pro přikrytí intimních partií, ale hrají svoji roli i v módě, mění se každý rok i trendy v této oblasti. Jsou sice kousky, kterými nikdy nic nezkazíte.
V jednoduchosti je krása a proto jednoduché plavky, bez přílišného zdobení, které jsou v dobré kombinaci barev, hrají většinou prim. Těmito plavkami nic nezkazíte a můžete je mít klidně i několik sezon po sobě. Stejné pravidlo platí i v oblasti letního oblečení jako jsou šaty, sukně a tuniky. Elegantní jednoduché oblečení prostě nezkazí žádnou promenádu po pláži.
blondýna v bikinách u skály
Pokud se chcete více ukázat, pak se klidně můžete pustit do retro stylu, který je sice založen na jednoduchých střizích ale zároveň je plný něžných barev, puntíků, vysokém pase kalhotek či hodně vykrojené plavky a tanga, která byla v kurzu koncem minulého století. Retro plavky musí také vypadat pěkně, vyhněte se extra přeplácaným kouskům, které většinou nejsou moc slušivé.
Další extravagantnější kousky můžete také zvolit třeba se vzorem květů, se speciálními látkami, metalickými odstíny, flitry… I s takovými plavkami se však snažte především o eleganci a nepřeplácejte svůj vzhled několika extravagantními kousky zaráz. Jednoduše pokud máte extravagantní plavky, zvolte spíše jednodušší klobouk či šaty, které se nebudou s barvou a stylem plavek bít.
klobouk na obličeji
Dobrou zprávou pro romantičky je, že jsou v kurzu volány a krajky. Takže pokud jste romantičtější tip a chcete si užít léto v tomto stylu, radujte se. Volány a volánky, kombinace s krajkami a etno styl jsou opět v kurzu.
Velký výstřih a průstřihy jsou také v kurzu, dbejte však na to, že plavky mají i tak něco zakrýt a není vhodné po pláži mezi dětmi a turisty chodit příliš odhalená, to si nechte na nudapláž, kde se s plavkami nemusíte otravovat vůbec. A na průstřihy pozor, pokud nejste zrovna štíhlé postavy, aby vám špíčky nepřetíkaly otvory.