Oblékáme miminka

Každá maminka než přivede dítě na svět, se těší až přijde ten den, kdy ho poprvé spatří. Nemůže se ho dočkat a s radostí připravuje vše, co miminko bude potřebovat. Nejen, že všechny maminky zařizují pokojíčky, ale nejraději nakupují oblečení pro miminka. Dělá je šťastnými každá maličkost, která je spojená s jejich potomkem. Je logické, že vše se musí poctivě připravit a nakoupit předem, aby nebyla žádná maminka zaskočená. Nejdůležitější co je na prvním místě u miminek je, aby měla oblečení s kvalitního materiálu. Pak musíme myslet i na to, že není úplně jasné, jak velké miminko se nám narodí. Pro jistotu je lepší mít připravené oblečení více velikostí, samozřejmě od té nejmenší. Těžko z porodnice poběžíme dokoupit oblečení pro novorozence.

bílé šatičky

Je jedno. zda čekáme holčičku nebo chlapečka. Sortiment oblečení pro miminka je opravdu široký. Záleží na nás, jaké oblečení uznáme za vhodné, které připravíme. Držíme se také toho, jaké je roční období. Není ale důležité, jestli je jaro, léto, podzim nebo zima, protože máme opravdu z čeho vybírat, a tohle nás opravdu nemůže zaskočit.

KVALITNÍ MATERIÁL

Miminko si zaslouží tu nejlepší péči, a proto musíme dbát na kvalitu materiálů u kojeneckého oblečení. Nejvhodnějším materiálem je stoprocentní bavlna. Máme i na výběr z bambusového oblečení pro miminka. Oblečení z bambusového vlákna má tu výhodu, že pokud je zima miminko zahřeje, pokud je léto, miminko ochladí a nedojde k přehřátí novorozence. Je prodyšné a vhodné pro alergiky.

PRO TY NAŠE MIMINKA

Můžeme vybírat jednotlivé oblečení, ale na trhu je již známá KOJENECKÁ SOUPRAVA, která se skládá s více druhů oblečků. Každý set obsahuje oblečení se stejným motivem, stejné barvy, v různých velikostech.

chlapeček v teplém overalu

Pro koho je vhodný kojenecký set?

° Pro holčičku i chlapečka

Co obsahuje kojenecký set?

° Dvoudílná souprava: propínací body, polodupačky

° Třídílná souprava: dupačky, kabátek, čepička

° Čtyřdílná souprava: dupačky, kabátek, čepička, rukavičky

° Pětidílná souprava: zavinovací body, svetřík, polodupačky, čepička, rukavičky

° Šestidílná souprava: body s krátkým rukávem, overal, polodupačky, bryndák, čepička, rukavičky

° Sedmidílná souprava: overal, body, polodupačky, bryndák, čepička, rukavičky, mycí žínka

° Osmidílná souprava: dupačky, overal, body, bryndák, kabátek, košilka, bryndák, čepička,

rukavičky

Výhodou kojeneckého setu je zvýhodněná cena. Kojenecká soupravička je vhodná jak do porodnice, tak i jako dárek pro miminko někoho známého.

Oblečení pro miminka

Body s krátkým nebo dlouhým rukávem, dupačky, polodupačky, košilky, svetříky, kabátky, overaly, šatičky, mikiny, tepláky, kalhoty, bundičky, vesty, kombinézy, punčocháče, nákoleníky, ponožky, čepičky, šály, nákrčníky, rukavičky, čelenky, bryndáky, župany.

Jak pro holčičku tak i pro chlapečka máte na výběr velkého a kvalitního sortimentu. Důležité je myslet na to, aby se miminko cítilo pohodlně, aby ho nikde nic neškrábalo a neškrtilo. Zvolte z vhodného a kvalitního materiálu.