Postavte si svou pergolu


Víte, co sluší každé zahradě? Nějaké pěkné posezení, kam si můžete zalézt s rodinou a přáteli za každého počasí, a užít si krásné chvíle i v dešti. Společně strávené chvíle jsou ty nejcennější, a proto hledáme způsoby, jak si tyto chvíle co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. Kvalitní kryté posezení, které vám dodá ochranu proti slunci i dešti, a kde si můžete nachystat dobré jídlo a pití, je k nezaplacení. Mnoho lidí využívá možnost postavení pergoly. Někdo to zvládne kompletně sám, někdo potřebuje nějakou tu pomoc, aby si mohl svoje zahradní posezení vyrobit sám. Kam patříte vy? Pokud potřebujete nakopnout k výkonu, je pro vás ideální pergola stavebnice.

pergola u domu

Co to je?
Jak už název napovídá, jde o pergolu, kterou si snadno sestavíte přímo vy sami doma. Obsahuje vše potřebné, abyste ji byli schopni sestavit už za jedno odpoledne. Záleží na vaší šikovnosti, ale průměrně zručný člověk nemá už večer co řešit. Máme pergoly samostatně stojící, i ty, které lze přistavit ke zdi. Záleží jen na vašich možnostech, co se výše pozemku, a na tom, co se vám líbí víc.

Dostanete dřevěné hranoly, které jsou opracované do hladka. Součástí každé pergoly jsou stojny, návod, ukotvení a střešní krytina. Přikoupit si musíte jen střešní krytinu a patky, jinak najdete v dodávce úplně všechno.

moderní pergola

Při vytváření objednávky si vyberete typ ukotvení, druh střešní krytiny a typ pergoly. Nemusíte se ničeho bát, montáž stavebnicové pergoly opravdu nevyžaduje žádné extra znalosti práce se dřevem. Podle návodu zvládne pergolu sestavit opravdu každý. Využijte jedinečné příležitosti, a vyberte si svou pergolu ještě dnes za akční ceny, které jsou časově omezeny.

Hledáte někdo dalšího? V nabídce máme i stání pro auta i altány, takže si u nás můžete vybavit kompletně celou zahradu. Všechny naše výrobky splňují veškeré standardy a jsou bezpečné pro běžné použití.