Ojeté vozy

Společnost výkup vozidel vznikla na základně získaných extrémních zkušenostech s ojetými vozy. Tato stránka na trhu už působí od roku 1995. AUTA-VÝPUP se snaží pro spokojenost zákazníka, a hlavně pro jeho rychlejší vyjednání. Pokud máte ojeté auto a chcete se ho zbavit, tak tu pro vás budu mít pár odpovědí na vaše otázky.

Pokud potřebujete cenu vašeho vozidla, stačí zavolat nebo sepsat na jejich stránce informace o vašem vozidlu a oni se vám v nejbližší době ozvou. Cena za vozidlo ovlivňuje, jak staré auto je. Jestli má něco zničené, kosmické vady a taky jestli mělo vozidlo někdy havárii. Co je výhoda, tak peníze za vaše ojeté vozidlo dostanete hned, protože vám vyplatí hotovost na ruku. Nejdříve se musí ještě podepsat smlouva, ale celý proces by měl trvat cca 30 minut.

motorka

Pokud máte vozidlo na splátky, tak si vaše vozidlo odkoupí a doplatí si zbylý zůstatek dluhu. Tudíž vás to zbaví dokonce měsíčních splátek. Pro nepojízdné vozidlo klidně i přijedou. Zhodnotí a poté vám vyplatí částku. Všechny papíry a dokumenty vyřeší vždy firma, takže u vás je to o starosti méně. A co k prodeji potřebujete? Stačí velký a malý technický průkaz, občanský průkaz a plná moc k převedení vlastníka.

bagr

Reference, co píšou lidé na stránce mi přijdou, že jsou skvělé. Podle mě mi přijde stránka ověřená, a hlavně je fajn, že nemusíte vůbec nic řešit. Co si budeme, protože nikdo nemá rád papírovaní a shánění dokumentů apod… A co všechno odkoupí? Motocykly, osobní vozy, dodávky, karavany, veterány, stroje a technika.

Podle mě je to super, tak neváhejte a navštivte jejich stránku a pokud máte doma nebo někdo z vaší rodiny, známých ojeté auto, které se už nepoužívá, tak je neváhejte kontaktovat, rozhodně lepší z toho mít nějakou korunu než to dát slisovat. Kdybyste znali i někoho v práci, tak je také neváhejte kontaktovat.