Proč požádat o radu stylistickou poradkyni

Znám ženy, které s módou doslova a do písmene kamarádí. Vědí vždy co si mají obléci, které oblečení se kam hodí a jsou vždy připravené kamkoliv vyrazit a náležitě se na to připravit. Dokáží sladit doplňky, mají nepřeberné zásoby šperků, náramků, bižuterie, pásků a kdesi cosi. Možná se právě v kombinování oblečení vyžívají a baví je to. Ve společnosti nemají problém, protože jsou vždy oblečeny podle poslední módy. Nevím jak vy, ale třeba já mezi ně nepatřím. Móda jako taková mi moc neříká. Mám své oblíbené džíny, které vláčím všude sebou. Sem tam se vzchopím a obleču si šaty. Pravdou je, že v šatech se najednou cítím jaksi ženštěji a lépe, jenže nedokáži zkombinovat doplňky a po pravdě řečeno mě to ani moc nebaví. A takhle jsem si žila drahně let. Spokojeně v džínách, v horším případě legínách.
šaty na ramínkách
Ale život činí i zázraky. Asi ne náhodou jsem se setkala s Lindou, která je stylistickou poradkyní v oblasti módy. Pozvala mne do Prahy a navštívily jsme společně několik větších známých obchodů. Nikdy bych nevěřila, že mne zkoušení oblečení může tak pohltit!
boty, hodinky a kabelka
Připadala jsem si jako Pretty Wommen, tak jsem se do zkoušení oblečení „položila“, že jsem odhodila všechny předsudky – jako že je to něco zbytečné, ba dokonce povrchní. A doslova jsem si užívala ty kupičky oblečení, které mi Linda snášela do kabinky.  A najednou jsem zjistila, že mne zkoušení baví, obzvláště když jsem odhodila své staré dobré džíny a navlékala se do nových neokoukaných věcí. Ne, žádné výstřelky módy to nebyly, na to jsem až příliš konzervativní, ale pár věcí jsem si zakoupila a ani nebyly tak drahé. Doporučuji sledovat jarní – letní – podzimní – zimní výprodeje