Skvělá nabídka jídel pro vaše zaměstnance

Nabízíme firemní stravování pro zaměstnavatele, kterým záleží na spokojenosti svých zaměstnanců. Umíme uspokojit vaše pracovníky natolik, aby odcházeli z jídelny s pocitem „dobře vykonané práce“, protože jim nabídneme velmi chutná jídla, které si mohou zvolit až ze čtyř super základních druhů. K tomu přidáváme možnost výběru ze tři druhů m i n u t k o v ý c h jídel, ale myslíme i na vegetariány či vitariány, kterým připravíme jeden druh ovocného talíře anebo také dva druhy obložených talířů. U nás si vybere skutečně každý váš zaměstnanec.
Samozřejmostí je výběr ze dvou druhů chutných polévek jako od maminky. A na závěr anebo během jídla přidávám výběr ze dvou druhů točených džusů, nápoje, který si zákazník sám upraví podle své chutě. Někdo má raději sladší, jiný sladí s rozvahou, proto budou mít na výběr ze tří složek, které použijí dle svého – sirup, cukr, citron.

pozvánka k obědu

Ve všech svých provozovnách pracujeme s bez objednávkovým systémem. Vaši zaměstnanci si mohou zvolit, jak budou stravování platit – zda přímo v hotovosti anebo platební kartou, umožňujeme oba způsoby. A navíc, i když si jídla nemusejí objednávat, g a r a n t u j e m e po c e l o u dobu svým zákazníkům výběr ze všech jídel, která nabízíme.

voňavý losos na grilu

To pro vás jako pro zaměstnavatele má také určitou výhodu, a to, že se zaměstnanci nebudou shromažďovat, aby se „na ně dostalo“, ale budou tak moci využít celou výdejní dobu průběžně. Tak je zaručena nepřerušovanost pro plnou výdejní dobu pokrmů a více než postačující časový prostor k odběru a konzumaci teplých jídel.
Jako velký bonus naše firemní stravování Praha nabízí během této výdejní doby svým strávníkům na jejich požádání velikost jídla. Cítí se jejich žaludek neuspokojen? Nemáme problém s tím, abychom vašim zaměstnancům přidali tolik jídla, kolik ho je schopen v jídelně sníst!