Kde nejlevněji pořídit značkové zboží?

Určitě byste ani vy nedali čtyři tisíce korun za značkové sako. Se slevou 70% už je to ale něco jiného. Kde na něco takového ale narazit? Odpověď je jednoduchá. V outletu. Pokud se rozhodnete správně, můžete ušetřit až několik tisíc korun.

modní oděv

Jedná se o obchody, které každý rok vyprodávají až stovky kusů značkového oblečení, u kterých se sleva pohybuje v průměru okolo 50%. V takových obchodech je možné obléct se od hlavy až k patě za příznivé ceny.

Může se ale také stát, že se vám nepoštěstí narazit na kousek, jaký byste si přáli. Určitě nezoufejte. Outletů v dnešní době existuje již mnoho, takže je možné, že na něj narazíte někde jinde.

Je potřeba počítat s tím, že se hned na samém začátku vyprodají nejčastější velikosti a může se také stát, že zbydou pouze velikosti S nebo XL.
vysačka na oblečení

Výhoda outletu je v tom, že slevy jsou zde celoročně. Nejedná se navíc o použité věci, jak by si mohli někteří myslet. Jde o to, že když prodejci potřebují v běžných obchodech uvolnit místo, jejich zboží míří právě sem.

Pokud se vydáte do outletu nakupovat, nikdy neplánujte, co přesně byste chtěli koupit, protože by se mohlo stát, že byste nemuseli pořídit vůbec nic. Je mnohem lepší nechat všemu volný průběh. Nikdy byste neměli trvat ani na jedné barvě nebo střihu.

Na nákupy je potřeba udělat si dostatek času. Může se totiž stát, že se do nakupování tak vžijete, že najednou uteče celý den. Mnoho obchodů zavírá již v osm večer.

Jestliže je počasí chladnější, pak je to trochu nepříjemné, jelikož se střídá teplo v obchodech a zima venku.

S parkováním nikdy nebývá problém. Je totiž přímo před outletem a je navíc zdarma. Využít je ale také možné hromadnou dopravu.

Máte to do nejbližšího outletu daleko? Určitě nezoufejte. Můžete vyzkoušet například stránku Aukro, která sice není outletem, ale za to zde seženete věci za příjemné ceny.