Z finanční pasti pomůže nebankovní hypotéka

Zdá se, že od útlého dětství pro nás byla banka taková instituce, kterou jsme viděli jako pomocný nástroj, pokud se člověk dostal do finančních problémů nebo potřeboval nějakým způsobem pomoci v oblasti financí. Myslím, že tyto představy jsou již dávno pryč a také v očích lidí se bankovnictví posunulo na jinou hranici.

Přesto první naše kroky vedou právě sem. Máme pocit, že tento subjekt bude jednat s námi férově a tak se není čeho obávat. Otázkou je, zdali i banka nás uvidí stejným pohledem, že my jsme ti, kteří potřebujeme pomoci. Skutečně do problémů se může dostat každý a dokonce ani ho nemine záznam v registru dlužníků, pokud se opozdí se splátkou nebo placením. Vůbec nebudeme mluvit o tom, když zaměstnavatel nevyplatí mzdu a nám chodí upomínky na nezaplacení třeba hypotéky.

dva uprchlíci

Vzít si další půjčku a pak zase další, případně vše vykrývat jinými úvěry není rozhodně řešení, ale pouhá past, do které jsme se dostali a ani jsme to pořádně nezaznamenali. Co teď? Banka nepomůže, peníze nejsou a možná se blíží i exekuce. Situace prakticky neřešitelná, má přece jenom cestu. Obrátit se na konkurenci.

Vidíme situaci příliš černě

To je zcela pochopitelné, když se nevidí jak dál. Přesto existuje produkt takzvaná nebankovní hypotéka. Je určena pro občany, kteří se musí takto potýkat s nedorozuměním, nepochopením nebo špatnou bonitou. Zkrátka je tu pro ty, co potřebují podat pomocnou ruku. Tento produkt dokáže na náš účet připsat potřebnou hotovost, konsolidovat půjčky, čímž budeme platit jednu částku, která je podstatně nižší, než součet všech našich otevřených úvěrů.

finanční kvítka

Refinancuje hypotéku, takže žádný strach, že přijdeme o náš domov a děti budou bydlet na ulici. Ale nezastraší ho ani přicházející exekuce, z které nás jednoduše vyplatí. Nezalekne se žádného záznamu v bankovním nebo nebankovním registru dlužníků, protože chápe, že jsme měli snahu vše nějakým způsobem řešit, jen jsme se vydali, trochu víc, klikatější cestou. Východisko tu máme, ale co s ním?

honosný dům

Specialisté jsou tu pro nás

Není nic jednoduššího, než se zeptat. Tudíž dokonce ani nikam nemusíme cestovat a ztrácet čas. Pouze z domova vyplníme on-line požadavek a vyčkáme na analýzu, která bude stvořena přesně na míru. Dokonce nás mohou překvapit i podobné úroky jako v bance a nízké splátky. Zkrátka každý z nás bude mít nastavený produkt podle svých nejlepších možností. A to se přece vyplatí, ne?